Regelcommissarissen Paul en Rob

25.04.2023 > Met een examen op zaterdag 8 april in Almkerk (Golfpark Almkreek) hebben Paul van Zon en Rob Bouten de NGF-opleiding voor ‘Regelcommissaris 1’ succesvol afgerond. De opleiding voor regelcommissaris bestaat naast zelfstudie uit twee dagen waar theorie en praktijk gecombineerd worden. Na dit 1e deel volgt er nog een opleiding tot Regelcommissaris 2. Het examen regelcommissaris 2 biedt de bevoegdheid om voor verenigingen als scheidrechter op te treden.

Golfvereniging Golfhorst ziet de golfsport als een plezierige, maar zeker ook als een serieuze sport. De soms complexe regels geven de sport een extra dimensie. Paul en Rob van harte gefeliciteerd met deze prestatie. Wij vertrouwen erop lang van jullie regelkennis gebruik te maken.

Namens het bestuur, Jan Buskes, voorzitter

Reacties zijn gesloten.