Weer normale spelregels en EGA-handicap per 11 mei

09.05.2020 > “Er is witte rook!” oftewel, er is een beslissing gevallen waarnaar al enige tijd werd uitgekeken. Met ingang van 11 mei mogen we onze geliefde sport weer op de golfbaan beoefenen. De afslagmatjes in de tuin kunnen weer worden opgeruimd, en de meubels kunnen weer op zijn plaats worden geschoven waar een geïmproviseerde oefengreen voor een aantal weken dienst had gedaan.

De laatste keer dat we op de golfbaan onze ronde liepen, was op het moment dat de klok nog de wintertijd aangaf. In deze periode speelden we in verband met de conditie van de baan met aangepaste regels. Zo mochten we de bal opnemen, schoonmaken en weer terugplaatsen ongeacht de positie in de baan. De resultaten werden verwerkt in de zogenaamde ‘winterhandicap’.

We spelen vanaf 11 mei weer volgens de normale spelregels en met de EGA-handicap.

Heel veel succes en plezier.

Met sportieve groet, René van Stokkem

Voorzitter regel-, handicap en baancommissie

Reacties zijn gesloten.